Kovan Enerji Ziyaret Köşesi

Kovan Enerji şirketimizi ziyaretimizi gelen değerli misafirlerimizden kareleri paylaşıyoruz.

Ardahan ve Kars Eski TEDAŞ Müdürü ve bir dönem Kars Belediye Başkanlığı yapan Sn. Nevzat Bozkuş şirketimizi ziyaret etmişlerdir. Güzel bir sohbet gerçekleştirdik, Nazik ziyaretleri için kendilerine çok teşekkür ederiz.

1998-2002 yıllarında TEDAŞ Yozgat Müessese Müdürü ilken beraber görev yaptığımız Yozgat Valimiz Sayın Hüseyin Önal bey şirketimizi ziyaret etmiştir. Ziyaretlerinden dolayı kendisine teşekkür ederiz.

Eski İller Bankası Genel Müdürümüz, Şimdi KCETAŞ Genel Müdürümüz Hidayet Atasoy ve Metin Aydın bey ler bu gün şirketimize Ziyarete geldiler. Sektörümüzle ilgili güzel bir sohbet gerçekleştirdik. Ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Eti Maden Eski Genel Müdürü Orhan Yılmaz ve Eski Genel Müdür Yardımcısı Yücel Yalçınoğlu şirketimizde ziyaretimize geldiler. Kendilerine hoş sohbetleri ve ziyaretleri için çok teşekkür ederiz.

Van da beraber çalışmakdan onur duyduğumuz sayın Valimiz Mehmet Emin Bilmez bey şirketimizi ziyaret ederek güzel bir sohbet gerçekleştirdik ziyaretlerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ederiz.

İç İşleri Eski Bakanımız Sayın İdris Naim Şahin bey şirketimizi ziyaret ederek bizleri onurlandırmıştır. Sayın Bakanımızla Çok güzel bir sohbet gerçekleştirdik. Ziyaretlerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

Dostlarımızın ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Ekibimizden kareler

Şirketimizin açılış ilanı.